refik.in.ua 1



комунальний заклад

чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної

творчості учнівської молоді

_______________________________________________

Н А К А З


м. Чернівці

24.11.2011 № 119


Про підсумки участі навчальних

закладів області у Проекті

всеукраїнських масових екологічних

заходів «Екосвіт-2011»


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України 18.01.2011 № 37 «Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік» та доручення начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 16.02.2011 № 01-32/280 та відповідно до листа Українського Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 16.01.2007 р. № 6 «Щодо реалізації проекту всеукраїнських та міжнародних масових екологічних заходів «Екосвіт», Комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», з метою модернізації системи масової роботи та змісту екологічного виховання, створення творчого пізнавального простору, в 2011 році проведена координаційно-методична робота серед педагогічних колективів навчальних закладів області, щодо залучення учнівської молоді до виконання завдань всеукраїнських масових екологічних заходів об’єднаних в проект «Екосвіт».

За результатами проведення обласних етапів:

  • Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді «Вчимося заповідувати»;

  • Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»;

  • Всеукраїнської природоохоронної акції «До чистих джерел»;

  • Всеукраїнської природоохоронної акції «Навчально-виховна екологічна стежка»;
  • Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року 2011»


та на підставі висновків журі

НАКАЗУЮ:


1. Клопотати перед Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації про нагородження грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за високий рівень виконання практичної та дослідницької роботи в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді «Вчимося заповідувати» та зайняте:

1.1. І місце:

  • Зігрюка Володимира, вихованця гуртка «Юні ботаніки» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Тисовецької ЗОШ (керівник Лахман Л.Д.).

1.2. ІІ місце:

  • Гуртка екологів-краєзнавців Кіцманського БДТ (керівник Драгомирецька В.М.);

  • Балти Вероніки, учениці 10 класу Мамалигівської ЗОШ Новоселицького району (керівник Абрамчук А.А.).


1.3. ІІІ місце:

  • Екологічного об’єднання «Промінець» Заставнівського ЕНЦДЮ на базі Веренчанської ЗОШ (керівник Лубович І.Б.);

  • Гладкого Василя, вихованця гуртка «Юний еколог» Хотинського БДУМ (керівник Мельник О.Б.);

  • Турянської Євдокії, учениці 8 класу Старововчинецького ліцею Глибоцького району (керівник Сидоряк Т.В.).


2. Клопотати перед Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації про нагородження грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за високий рівень виконання практичної та дослідницької роботи в обласному етапі Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит» та зайняте:

2.1. І місце:

  • Гуртка «Юні валеологи» Глибоцького БТДЮ на базі Глибоцької ЗОШ (керівник Юркевич Н.М.);

  • Гузак Руслани, учениці 7 класу Долішньошепітської ЗОШ Вижницького району (керівник Роман О.Д.).

2.2. ІІ місце:
  • Жебчук Юлії, учениці Долішньошепітської ЗОШ Вижницького району (керівник Роман О.Д.);


  • Гаман Ольги, учениці 10 класу Розтоківської ЗОШ Путильського району (керівник Євдощак В.Ф.).

2.3. ІІІ місце:

  • Мельник Ольги, учениці Полянської ЗОШ, вихованки гуртка «Юний еколог» Хотинського БДУМ (керівник Мельник Д.С.).


3. Клопотати перед Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації про нагородження грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації за високі показники з вивчення, дослідження та охорони водних ресурсів краю в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «До чистих джерел» та зайняте:

3.1. І місце:

  • Єлаша Михайла, учня 11 класу Хотинської ЗОШ № 1 (керівник Курганецька В.І.).

3.2. ІІ місце:

  • Багуляк Валентини, вихованки еколого-краєзнавчого гуртка Путильського ЦДЮТ на базі Мариничівського НВК (керівник Яків’юк Ф.В.);

  • Фрунзи Крістіни, вихованки гуртка «Зелений патруль» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Їжівської ЗОШ (керівник Федоряк Л.М.).

3.3. ІІІ місце:

  • Пелепець Ольги, учениці 10 класу Шиловецької ЗОШ Хотинського району (керівник Мегек І.Б.);

  • Бабина Віктора, вихованця гуртка «Основи біології» Глибоцького БТДЮ (керівник Гаврилюк Н.І.);

  • Баланюка Валентина, учня 5 класу Старожадівської ЗОШ, вихованця Сторожинецького РЦЕНТУМ (керівник Матіас М.В.).


4. Нагородити грамотою Комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за змістовну роботу по вивченню і збереженню природи рідного краю, практичну природоохоронну діяльність в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Навчально-виховна екологічна стежка»:

  • Колектив учнів 8-Б класу Замостянської ЗОШ Вижницького району (керівник Проскурняк О.А.);
  • Колектив учнів Луковицької ЗОШ Глибоцького району (керівник Коняк В.В.);


  • Гурток «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Банилів-Підгірнівської гімназії (керівник Червоняк В.П.);

  • Дудку Тетяну, ученицю 7 класу Довжоцької ЗОШ Новоселицького району (керівник Руснак В.І.).


5. Нагородити грамотою Комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за високі показники з вивчення, дослідження та охорони птахів в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року-2011»:

  • Гатеж Анастасію, ученицю 8-Б класу Сторожинецької гімназії (керівник Мирон М.І.);

  • Банар Анастасію, ученицю 8 класу Полянської ЗОШ Хотинського району (керівник Юрків Н.І.);

  • Савицького В’ячеслава, учня 7 класу Хрещатицького НВК Заставнівського району (керівник Завадська С.Я.);

  • Мазур Анастасію, ученицю 7 класу Старожадівської ЗОШ Сторожинецького району (керівник Марчак М.М.);

  • Касіяна Назарія, вихованця гуртка «Юний еколог» Підзахаричівського НВК Путильського району (керівник Петрюк Н.В.);

  • Гурток «Юні знавці лікарських рослин» Сторожинецького РЦЕНТУМ (керівник Богатир Т.В.);

  • Гурток «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Банилів-Підгірнівської гімназії (керівник Гакман Л.І.);

  • Гурток «Природа і фантазія» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Сторожинецької школи-інтернату (керівник Білоцерківська А.П.);

  • Мельник Ольгу, вихованку гуртка «Юний еколог-дослідник» Полянської ЗОШ Хотинського району (керівник Мельник Д.С.).


6. Нагородити грамотами Комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за активну участь в обласному етапі:

6.1. Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»:
  • Лахман Олену, вихованку екологічного гуртка «Водограй» Путильського РЦДЮТ на базі Яблуницької ЗОШ (керівник Кузик В.І.);


  • Григорчук Софію, ученицю 7 класу Глибоцького ліцею (керівник Мушій В.М.);

  • Ткачука Івана, учня 8 класу Хрещатицького НВК Заставнівського району (керівник Завадська С.Я.);

  • Синогача Дмитра, учня 10 класу Шиловецької ЗОШ Хотинського району (керівник Танасьєва В.В.);

  • Колектив учнів 7 класу Суховерхівської ЗОШ Кіцманського району (керівник Кантемір С.В.).

6.2. Всеукраїнської природоохоронної акції «До чистих джерел»:

  • Колектив учнів Давидівської ЗОШ Кіцманського району;

  • Долгого Дмитра, вихованця гуртка «Юний еколог» Хотинського БДУМ (керівник Мельник Д.С.);

  • Гурток «Юні друзі природи» Глибоцького БТДЮ на базі Кам’янської ЗОШ (керівник Шулько Н.В.);

  • Капсамуна Євгена, вихованця гуртка «Голубий патруль» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Чудейської ЗОШ № 1 (керівник Герман Л.І.);

  • Рябого Т., Ловчук А., учнів 9 класу Козирянської ЗОШ Кельменецького району (керівник Онуфрійчук І.В.);

  • Турянську Євдокію, ученицю 8 класу Старововчинецького ліцею Глибоцького району (керівник Сидоряк Т.Д.).

6.3. Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року 2011»:

  • Шородок Аліну, вихованку гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Глибоцького БТДЮ на базі Димківського НВК (керівник Гуменюк Р.Р.);

  • Гурток «Юні квітникарі-аранжувальники» Сторожинецького РЦЕНТУМ (керівник Парайко К.І.);

  • Гурток «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Сторожинецького ліцею (керівник Гданська Ю.М.);

  • Козьмич Анну, вихованку гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Давидівської ЗОШ (керівник Паскарюк В.К.);

  • Гурток «Юні екологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Буденецької ЗОШ (керівник Дроздик Д.І.);
  • Нікіфоряк Юліану, ученицю Сторожинецького районного ліцею (керівник Маніліч М.М.);


  • Гурток «Ландшафтний дизайн» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Сторожинецького ліцею (керівник Жалоба І.Н.);

  • Ходан Надію, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Новобросковецької ЗОШ (керівник Гаврилюк М.М.);

  • Котеця Рафаєля, учня 6 класу, вихованця гуртка «Юні екологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ (керівник Логін Л.Т.);

  • Гурток «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Сторожинецької ЗОШ № 1 (керівник Береговенко Х.М.);

  • Мардар Анастасію, Мардар Олесю, учениць Кельменецького ліцею (керівник Мардар В.І.);

  • Колектив учнів 2-Б класу гімназії № 5 м. Чернівців (керівник Жалоба Н.П.);

  • Гурток «Умілі ручки» Сторожинецького РЦЕНТУМ на базі Банилів-Підгірнівського ДНЗ «Малятко» (керівник Баранович Л.А.);

  • Гурток «Юні лісівники-дендрологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ (керівник Репчук Ю.І.);

  • Пукавку Христину, Паленчук Андріану, учениць 5 класу Малокучурівської ЗОШ Заставнівського району (керівник Дупешко Н.М.).


7. Роботи переможців (І та ІІ місця) направити в оргкомітет Проекту всеукраїнських та міжнародних масових екологічних заходів «Екосвіт-2011» для участі у заключному етапі.

8. Наказ розмістити на сайті КЗ ЧОЦЕНТУМ.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Жук О.Г.


Директор Л.Ю. Головченко

З наказом ознайомлена О.Г. Жук