refik.in.ua 1




УКРАЇНА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


Н А К А З № 24

від 16 січня 2012 року

м. Ужгород


Про відрядження учасників

та керівників команд

для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських

учнівських олімпіад з угорської мови та літератури


Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.08.2011 року № 976 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році”, від 22.09.2011 року № 1099 „Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності”, наказів управління освіти і науки облдержадміністрації від 22.09.2011 року № 674 „Про проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та І-ІІ етапів конкурсу з образотворчого мистецтва у 2011/2012 навчальному році”, від 5 січня 2012 року № 4 „Про затвердження Правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, І етапу турнірів, І, ІІ етапів конкурсу з образотворчого мистецтва та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт” і заявок, надісланих відділами (управліннями) освіти райдержадміністрацій і міських рад,


Н А К А З У Ю:


1. Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій та міських рад:

1.1. Забезпечити участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури 18 січня 2012 року у м. Ужгород наступних команд:




      1. Команди м. Ужгород у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Дендешій Тіберій Золтанович

21 листопада 1997 р.

Ужгородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

ім. Дойко Габора Ужгородської міської ради Закарпатської області

8

8

Циганин Марія Степанівна

2

Боднар Беттіна Робертівна

29 квітня 1997 р.

Ужгородська угорськомовна гімназія

9

9

Ковач Петро Петрович

3

Качер Еніке Ігорівна

22 березня 1996 р.

Ужгородська угорськомовна гімназія

10

10

Зикань Христина Імрівна


4

Рего Дора Олександрівна

23 травня 1995 р.

Ужгородська угорськомовна гімназія

11

11

Кеві Марта Федорівна

5

Штерр Тімеа Аттілівна

03 березня 1995 р.

Ужгородська угорськомовна гімназія

11

11

Кеві Марта Федорівна


Керівник команди – Ковач Петро Петрович, учитель угорської мови і літератури Ужгородської угорськомовної гімназії.


1.1.2. Команди м. Мукачево у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде виконувати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника,

який підготував учня

1

Воробок

Олександра Петрівна

17 червня 1998 р.

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 3

ім. Ф.Ракоці ІІ Мукачівської міської ради


Закарпатської області


8

8

Гулачі

Зіта Антоніївна

2

Тегзе

Ноемі Йосипівна

09 травня 1997 р.

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 3

ім. Ф.Ракоці ІІ Мукачівської міської ради

Закарпатської області

9

9

Попович Адальберт Палович

3

Коприва

Ніколетта Аттілівна

22 травня 1996 р.

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 3

ім. Ф.Ракоці ІІ Мукачівської міської ради

Закарпатської області

10

10

Боркач Аліце Адальбертівна

4

Штафіра

Беттіна Вікторівна

09 серпня 1995 р.

Мукачівський ліцей Святого Іштвана з профільним навчанням інформатики та іноземних мов

Закарпатської області

11

11

Кріштофорі Ольга Олександрівна


Керівник команди – Боркач Аліце Адальбертівна, учитель угорської мови і літератури Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім. Ф.Ракоці ІІ Мукачівської міської ради Закарпатської області.


1.1.3. Команди м. Хуст у складі учнів та керівника:

№ з/п


Прізвище, ім'я

та по батькові учня

(повністю)

Число, місяць

(пропи-сом),

рік народже-ння

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навчан-ня

Клас

(курс), за

який буде

викону-вати

завдання

на олімпіаді

Прізвище, ім'я, та по батькові працівника,

який підготував учня

1

Мазур Габріелла Юріївна

10 липня 1998 р.

Хустська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хустської міської ради Закарпатської області

8

8

Сабов Габріелла Людвиківна

2

Химчук Вівієн Іванівна

23 серпня 1996 р.

Хустська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хустської міської ради Закарпатської області

9

9

Сабов Габріелла Людвиківна


Керівник команди – Сабов Габріелла Людвиківна, учитель угорської мови і літератури Хустської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хустської міської ради Закарпатської області.


1.1.4. Команди м. Берегово у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня


Число, місяць (пропи-сом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завда-ння на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Качур Аннамарія Густавівна

21 квітня 1998 р.

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міської ради Закарпатської області

8

8

Густі-Качур Андрея Іштванівна


2

Галамбоші Агнеса Іванівна

07 березня 1997 р.

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Берегівської міської ради Закарпатської області

9

9

Дьердь Чаба Стефанович


3

Надь Томаш

Елемирович

10 жовтня 1996 р.

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Берегівської міської ради Закарпатської області

10

10

Кішгеді Марія-Верона Олександрівна

4

Калініна Кристина Сергіївна

08 липня 1995 р.


Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з угорською мовою навчання імені Лайоша Кошута Берегівської міської ради Закарпатської області

11

11

Орбан Еріка Людвиківна


Керівник команди – Кішгеді Марія-Верона Олександрівна, учитель угорської мови і літератури Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Берегівської міської ради Закарпатської області.


1.1.5. Команди м. Чоп у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Кміть Дора Василівна

14 липня 1998 р.

Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області

8

8

Палко Єва Емеріхівна

2

Шольмош Кароліна Міклошівна

09 жовтня 1997 р.

Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області


9

9

Підберецька Марта Дюлівна

3

Андрейчик Кітті Олександрівна

30 вересня 1995 р.

Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області

10

10

Палко Єва Емеріхівна

4

Дебрецені Камілла Михайлівна

17 лютого

1995 р.

Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області

11

11

Ковач-Буркуш Єлізавета Степанівна


Керівник команди – Палко Єва Емеріхівна, вчитель угорської мови та літератури Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чопської міської ради Закарпатської області.


1.1.6. Команди Берегівського району у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-

аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня


1

Вегшев Естер Павлівна

05 вересня

1998 р.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання с.Косонь Берегівського району Закарпатської області

8

8

Варга Єва

Василівна

2

Маркуш Ноемі Бейловна

07 лютого

1998 р.

Батівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Батівської селищної ради

8

8

Шютев Магдалина

Людвиківна

3

Глива Ференц- Жолт Ференцович

14 квітня

1998 р.

Батівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Батівської селищної ради

8

8

Шютев Магдалина

Людвиківна

4

Шімон Беатрікс Андрійовна

03 січня

1996 р.

Берегівська угорська гімназія

8

8

Горкаї Жужанна

Іванівна

5

Цап Олівія Оттовна

14 грудня

1997 р.

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Четфолво Берегівського району Закарпатської області


8

8

Фегер Єва Федорівна



6

Надь Єва Аттілівна

21 серпня

1997 р.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання с. Косонь Берегівського району Закарпатської області

9

9

Балог Андрея

Шандорівна

7

Леньов Оршоя Василівна

21 червня

1996 р.

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання с.Оросієво Берегівського району Закарпатської області

9

9

Ковач Ержебет Федорівна

8

Гріца Александра Степанівна

20 грудня

1996 р.

Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

с. Яноші Берегівського району Закарпатської області

9

9

Шніцер Жолт

Стефанович

9

Ковач Жанетт Федорівна

20 грудня

1996 р.

Батівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Батівської селищної ради

9

9

Шютев Магдалина

Людвиківна

10


Матюш Меліндо Ференцівна

15 травня

1997 р.

Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання імені Ференца Ракоці ІІ с. Варі Берегівського району Закарпатської області

9

9

Омбоді Дьерді Юріївна

11

Добша Евелін Адальбертівна

21 жовтня

1996 р.

Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги

10

10

Руска Ержібет

Тіборівна

12

Шаланкі Барбара Іванівна

01 жовтня

1995 р.

Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги

10

10

Руска Ержібет

Тіборівна

13

Кіраль Евелін Вінцеївна

20 вересня

1996 р.

Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

с. Гать Берегівського району Закарпатської області

10

10

Качов Олена Андріївна

14

Селеш Ніколетт Міклошівна

16 грудня

1995 р.

Берегівська угорська гімназія

10


10

Кочіш Маріанна Іванівна

15

Бабяк Іветт Шандорівна

25 листопада

1994 р.

Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги

11

11

Ковач Андрій Андрійович

16

Полої Марія Федорівна

04 жовтня

1994 р.

Берегівська угорська гімназія

11

11

Яноші Терезія Юріївна

17

Горват Аніта Ференцівна

07 серпня

1996 р.

Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги

11

11

Ковач Андрій Андрійович

18

Ковач Тюнде Бейлівна

30 липня

1995 р.

Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги

11

11

Ковач Андрій Андрійович

19

Качов Генріетта Юлієвна

01 березня

1995 р.

Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів с.Гать Берегівського району Закарпатської області

11


11

Кіраль Каталін Бейлівна


Керівники команди – Ковач Андрій Андрійович, учитель угорської мови та літератури ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги та Шніцер Жолт Стефанович, учитель угорської мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Яноші Берегівського району Закарпатської області .


1.1.7. Команди Виноградівського району у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Кормош Бернадетт Арпадівна

14 жовтня 1998 р.

Тисобикеньська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

8

8

Тегзе Едіта Василівна

2

Молнар Емеше Тіберіївна

17 липня 1998 р.

Дюлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

8


8

Молнар Дєнді Валентинівна

3

Густі Олександра Василівна

03 січня 1998 р.

Шаланківська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

8

8

Шаркаді Катерина Іванівна

4

Тупиця Ібоя Іванівна

16 листопада 1998 р.

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Жігмонда Перені Виноградівської районної ради Закарпатської області

8

8

Логойда Тімеа Іванівна

5

Сокодаті Томаш Миколайович

18 грудня 1996 р.

Тисобикеньська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

9

9

Тегзе Едіта Василівна

6

Кейс Реко Борнобашівна

12 січня 1997 р.

Шаланківська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

9

9

Келемен Клара Федорівна

7

Віраг Жофія Оттілівна

02 вересня 1997 р.


Тисобикеньська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

9

9

Тегзе Едіта Василівна

8

Леврінц Андрій Андрійович

11 січня 1997 р.

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Жігмонда Перені Виноградівської районної ради Закарпатської області

9

9

Беспалов Роман Дмитрович

9

Нірі Олександра Олексіївна

18 лютого

1997 р.

Вербовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

9

9

Палков Адріана Елемирівна

10

Жидик Корнелія-Вівіен Корнелівна

03 липня 1996 р.

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Жігмонда Перені Виноградівської районної ради Закарпатської області

10

10

Нібілевич Моніка Йосипівна

11

Деак Марія-Беатрікс Бенямінівна

08 січня 1996 р.

Пийтерфолвівський ліцей благодійного фонду управління Закарпатської реформатської церкви

10

10


Товт-Молнар Емевке Степанівна

12

Оросі Естер Павлівна

02 листопада 1995 р.

Пийтерфолвівський ліцей благодійного фонду управління Закарпатської реформатської церкви

11

11

Товт-Молнар Емевке Степанівна

13

Газдаг Габріелла Дьердьевна

22 грудня 1993 р.

Карачинський греко-католицький ліцей ім.єпископа Олександра Стойки

11

11

Фовріш Чілла Елемирівна

14

Аморт Анжела Йосипівна

22 листопада 1995 р.

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Жігмонда Перені Виноградівської районної ради Закарпатської області

11

11

Нібілевич Моніка Йосипівна



Керівники команди – Нібілевич Моніка Йосипівна, учитель угорської мови та літератури Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Виноградівської районної ради Закарпатської області, та Палков Адріана Елемирівна, учитель угорської мови та літератури Вербовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області.


1.1.8. Команди Мукачівського району у складі учнів та керівника:

№ зп


Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Месар Лаура Юріївна

17 грудня 1997 р.

Ракошинська

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

8

8

Товт Маргарита Олексіївна

2

Орбан Юлій Юлієвич

31 липня 1998 р.

Дерценська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

8

8

Біров Габріелла Василівна

3

Молнар Ангеліна Ервінівна

09 травня 1997 р.

Ракошинська

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

9

9

Товт Маргарита Олексіївна

4

Біро Едіта Балажівна


28 серпня 1997 р.

Чомонинська

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

9

9

Біро Едіта Тіводорівна

5

Біров Оршля Степанівна

14 квітня 1996 р.

Дерценська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

10

10

Іван Єва Золтанівна

6

Копас Ілдіко Степанівна

06 липня 1996 р.

Дерценська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

10

10

Іван Єва Золтанівна

7

Гержені Евелін Дезидерівна

13 липня 1995 р.

Баркасівська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області

11

11

Фокас Валерія Юріївна

Керівники команди – Товт Маргарита Олексіївна, учитель угорської мови та літератури Ракошинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області, та Біров Габріелла Василівна, учитель угорської мови та літератури Дерценської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання Мукачівської районної ради Закарпатської області.



1.1.9. Команди Тячівського району у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Кабай Вероніка Марківна

06 листопада 1998 р.

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Яноша Бойої Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

8

8

Кіш Жужанна Емерихівна

2

Штерцлі Сабіна Оттілівна

24 жовтня 1996 р.

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Яноша Бойої Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

9

9

Кіш Жужанна Емерихівна

3

Мітру Барбара Олександрівна

11 січня 1996 р.

Солотвинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені Яноша Бойої Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області


10

10

Бацай Маріанна Калманівна

4

Балог Андрея Елемирівна

12 листопада 1994 р.

Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання Тячівської районнної ради Закарпатської області

11

11

Мейсарош Георгіна Юріївна


Керівник команди – Бацай Маріанна Калманівна, учитель угорської мови та літератури Солотвинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Яноша Бойої Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області.


1.1.10. Команди Ужгородського району у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Шпонтак Анетт Жолтівна

18 січня 1998 р.

Холмківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

8

8


Шимон Андрея Юріївна

2

Пеняк Андріенн Степанівна

21 червня 1997 р.

Малогеєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

9

9

Пердук Іболя Елемирівна

3

Гуляш Марк Юрійович

12 липня 1996 р.

Сюртівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

10

10

Доргай Ангеліна Олександрівна

4

Надь Емовке Вікторівна

23 грудня 1995 р.

Малогеєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

10

10

Пердук Іболя Елемирівна

5

Чакань Дора Степанівна

1 квітня 1995 р.

Малогеєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

11

11

Пердук Іболя Елемирівна

6

Гіді Василь Васильович

28 грудня 1995 р.

Ліцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання с.В.Добронь


11

11

Гіді Чілла Йожефівна



Керівники команди – Доргай Ангеліна Олександрівна, учитель угорської мови та літератури Сюртівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області, та Шимон Андрея Юріївна, учитель угорської мови та літератури Холмківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області.

1.1.11. Команди Хустського району у складі учнів та керівника:

№ зп

Прізвище, ім’я

та по батькові

учня

Число, місяць (прописом), рік народжен-ня

Назва

закладу

освіти

Клас

(курс)

навча-ння

Клас (курс), за який буде викону-вати завдан-ня на олімпі-аді

Прізвище, ім’я та по батькові працівника, який підготував учня

1

Шитев Олександра Степанівна

12 лютого 1998 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

8

8

Цейбель Людвиг Людвигович

2

Чех Іветт Ємериківна

05 березня 1998 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області


8

8

Цейбель Людвик Людвикович

3

Амбруш Флора Йосипівна

31 січня 1997 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

9

9

Селеш Вікторія Людвигівна

4

Ковач Георгіна Адальбертівна

16 січня 1997 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

9

9

Селеш Вікторія Людвигівна

5

Гейдер Вікторія Олександрівна

20 липня 1996 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

10

10

Шорі Йосип Йосипович

6

Ідятов Іветт Йосипівна

31 березня 1996 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

10

10

Шорі Йосип Йосипович

7


Оленюк Вікторія Олександрівна

15 квітня 1995 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

11

11

Шорі Йосип Йосипович

8

Кічула Єва Олександрівна

18 вересня 1995 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

11

11

Шорі Йосип Йосипович

9

Козьма Катерина Емериківна

17 травня 1995 р.

Вишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

11

11

Шорі Йосип Йосипович


Керівники команди – Селеш Емма Тіборівна та Селеш Вікторія Людвігівна, учителі угорської мови та літератури Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Ференца Келчеі Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області.


1.2. Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів у дорозі та під час проведення олімпіади покласти на керівників команд.

2. Відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації (Шеверя М.М.) здійснити організаційні заходи щодо забезпечення участі команд у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.


3. Витрати на проведення ІІІ етапу олімпіади: проживання, харчування команд віднести на рахунок Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (Талапканич М.І.) (за винятком учнівських команд м. Ужгород та Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Сопкову Г.І.


Начальник управління М. Мотильчак